4 .  -  5 .  V ý k l a d o v é  f i g u r í n y

 

Figuríny jsou určeny pro aranžování textilu, prádla a oděvů. Vyrábíme je s hlavou, bez hlavy, s parukou, nebo se stylizovaným účesem. U dámských figurín si lze vybrat za 6 variant postav, u pánských ze 4 (viz obrazová příloha). Figurínu lze pro lepší manipulaci rozložit na 7 dílů. Jednotlivé díly je možné mezi sebou kombinovat, například k figuríně č 402 lze objednat paže č.403 a spodní díl č.405 apod. Dále je možné přiobjednat paže ohebné v loketních kloubech. Takto vzniká velké množství variant postav. Barvu figuríny si určí zákazník sám. Může to být klasická tělová nebo jakákoliv jiná od bílé až po zlatou či stříbrnou. Figurína je vyrobena z laminátu a její hmotnost je cca 10 kg.

Na přání jsme schopni vyrobit figurínu na míru, tj. přizpůsobit ji požadovaným mírám (prsa, pas, boky, výška) a upravit ji do daného postoje (zvláště vhodné pro muzea a galerie pro aranžování historických oděvů).

                                  

dámská

 

pánská

bez hlavy

 

 

 

6 .  P o l o f i g u r í n y

 

s hlavou

 

bez hlavy

 

 

U polofigurín platí totéž co u klasických figurín s tím, že část od pasu dolů je nahrazena stojanem tak jako u krejčovských bust. Výhodou je snížení ceny.

 

7 .  R e p a s e  f i g u r í n

 

Repasi starých a poškozených figurín nabízíme ve dvou variantách:

1.      náhrada poškozených nebo chybějících zápěstí (většinou gumových) za nové, včetně úpravy paží na nový systém uchycení (kovové zámky)

2.      kompletní renovace t.j. náhrada zápěstí, opravení vytržených zámků, přebroušení a přetmelení povrchu včetně nového nástřiku a make-upu     

 

 

Výkladové figuríny Tereza (401 - 406) a Lukáš (407-410)

 

                    

Figurína Tereza 403 s parukou nebo modelovaným účesem.

 

                           

Figurína Tereza 402 s parukou nebo modelovaným účesem.

 

               

Figurína Sára (pouze s modelovaným účesem)

 

           

Figurína Lukáš 407.

 

Figurína Lukáš 409

Figurína Adam.

 

Figurína dětská (výška 130 cm).

 

 

 

CENÍK